• 0
  • 0

You are using Fablelane anonymously. You can Sign up or sign in to join the rest of the community.

Prices that make sense - education should be affordable

All prices are monthly, and will always stay the same after you sign up. This means that if you sign up for the current offer, then the prices will remain that way forever.


Free
$ 0 per month
Sign up
View
1 school
3 students
1 teacher
1 classroom
Access anywhere
Content protection
Community integration
Free support
Teacher plan
$ 20.00   $ 9.99 per month
Buy now
View
1 school
30 students
1 teacher
1 classroom
Access anywhere
Content protection
Community integration
Free support
Color themes
Student metrics
Individualized homework
New York Times integration
Personal advisor
School plan
$ 300.00   $ 99.99 per month
Buy now
View
1 school
Unlimited students
Unlimited teachers
Unlimited classroom
Access anywhere
Content protection
Community integration
Free support
Color themes
Student metrics
Individualized homework
New York Times integration
Personal advisor
Parent accounts
Cross-school collaboration
Custom branding
Classroom metrics
Teacher metrics